Zegarek z portfelem kryptowalut.

 

Franck Muller stworzył luksusowy zegarek z funkcją portfela kryptowalut

 

Zapewne każdy posiadacz kryptowalut posiada portfel na przechowywanie swoich środków. W zależności od naszych upodobań i preferencji jest to aplikacja online, aplikacja na komputerze lub smartfonie albo jakiś nośnik sprzętowy.

Przy wyborze portfela kierujemy się raczej jego funkcjonalnością, prostotą obsługi i poziomem oferowanych zabezpieczeń. Niewiele osób przekładało funkcjonalność nad formę, ale dzięki pomysłowi znanego projektanta może to się zmienić. Znany projektant luksusowych zegarków Franck Muller zaprojektował i stworzył elegancki, luksusowy zegarek, który jednocześnie pełni funkcję portfela kryptowalut.

Dzięki temu podobnie jak gotówkę możemy trzymać w eleganckich, skórzanych portfelach i mieć ją zawsze przy sobie. Tak od teraz możemy nosić w eleganckim, luksusowym zegarku część lub całość naszych środków w eleganckim portfelu. Taki dodatek do naszego ubioru nie dość, że podkreśla naszą klasę, status to posiada szereg praktycznych funkcji istotnych dla nas.

 

Franck Muller – projektant zegarków

Manufaktura zegarków znana z wytwarzania jednych z najbardziej rozbudowanych i eleganckich zegarków na rękę została założona w Szwajcarii przez Franck Muller and Vartan Sirmakes.

Główny projektant zegarka z funkcja portfela kryptowalut Franck Muller urodziła się w roku 1958. W wieku 15 lat zapisał się do szkoły zegarmistrzów, a na początku lat 80 dwudziestoego wieku ukończył znaną Genewską uczelnię Watchmaking School of Geneva, która od lat szkoliła wielu uznanych projektantów i twórców szwajcarskich zegarków. 

 

 zegarek z funkcją portfela kryptowalut

 

 

Zegarki projektu Francka Mullera upodobali sobie celebryci, znane osoby, takie jak:  Demi Moore,  Elton John50 CentLil Uzi Vert  oraz osoby związane ze światem sportu jak trener piłkarski  José Mourinho.

 

Luksusowy zegarek z funkcją portfela kryptowalut

 

Zegarek Ecrypto będący jednocześnie zimny portfelem dla naszej kryptowaluty sprzedawany jest jako dwuczęściowy zestaw w skład ,którego wchodzi zegarek i pendrive. Na zegarku wygrawerowany jest QR cod z kodem adresu naszego portfela Genesis Block Satoshiego oraz prywatny klucz do pendrive.

Według zapewnień producenta bezpieczeństwo naszych środków ma być zpaewnione przez „wygenerowanych w trybie offline, niedeterministycznych TRNG (True Random Numbers Generated)”. Oznacza to, że mamy do czynienia z portfelem offline, a nasze środki możemy sprawdzić bezpośrednio na zegarku poprzez manipulacje pokrętłem.

Zegarki oferowane są w różnych wariantach stylistycznych i wykończeniowych. Zestawy można kupić w cenie od prawie 10000 $ (9800 $) do 50000 $, także rozpiętość jest spora, ale i poziom wykończenia i użyte materiały w poszczególnych wersjach sporo się różnią.

 

Luksus, czy praktyczność

Każdy Inwestor powinien sobie sam odpowiedzieć na to pytanie. Taki portfel, zegarek to raczej inwestycja sama w sobie, a drugiej strony narzędzie przydatne czasami w interesach.

Z jednej strony można traktować to jako lokatę, bądź co bądź jest to zegarek, z limitowanej serii uznanego projektanta, a drugiej strony gadżet, dodatek do garderoby, który pokazuje nasz status i chęć inwestycji w kryptowaluty, Bitcoiny.

Sam zegarek powstał we współpracy z znaną firmą inwestycyjną Regal Assets, ma zostać sprzedany maksymalnie 500 sztuk, a sam projektant podkreślał, że z jego punktu widzenia Bitcoin stał się dobrą alternatywą dla złota.

Także sam zegarek Encrypto możemy taktować bardziej jak luksusowy gadżet, lokatę inwestycyjną, a osoby zainteresowane praktycznym portfelem w formie zegarka powinny rzucić okiem na Cryptomatic, który jest dostępny w znacznie bardziej przystępnej cenie.     

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *