Omega projekt z przyszłością

Omega i Activ Box

 

Omega to bardzo młody i ambitny projekt, o którym mogliśmy dowiedzieć się pod koniec 2018 roku. To nowy projekt, który ma ambicje i wszelkie potrzebne środki do tego, aby odnieść sukces na rynku biznesów online. Założeniem projektu jest stworzenie nowego sposobu na inwestowanie w kryptowaluty.

Sztandarowe rozwiązanie, którym jest Actvie Box pozwala w stosunkowo prosty sposób znacząco pomnożyć zainwestowane środki. W przeciągu 6 miesięcy możemy zweryfikować, czy ten sposób inwestowania jest optymalnym rozwiązaniem dla naszych środków.

Poniżej przedstawiam krótki opis projektu i spróbuję nakreślić dlaczego warto dołączyć ten produkt do swojego portfolio i uczynić z niego część naszego zdywersyfikowanego portfela.

 

Jakie firmy stoją za Omega Group

 

Młody, ambitny i innowacyjny projekt, ale poparty przez sprawdzone biznesy. Za Omega Group oprócz znanymi szanowanymi nazwiskami, inwestorami ze Szwajcarii stoją dwie duże grupy firm.

 

Expedite Consulting Group

 

To ponad ćwierć wieku (25lat) doświadczenia w branży. Ekspercka wiedza z zakresu regulacji prawnych i wdrożenie wielu działających rozwiązań. Oferuje wsparcie w restrukturyzacji przepływów finansowych między przedsiębiorstwami, a Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) oraz rekrutacji osób niepełnosprawnych.  

 

Feat Software

 

 Grupa specjalistów odpowiedzialnych za dostarczanie innym przedsiębiorstwom (działają na płaszczyźnie B2B) grafik, aplikacji mobilnych i dedykowanych rozwiązań programistycznych. Tworzą zaawansowane strony internetowe, aplikacje mobilne, systemy ERP, CRM i E-commerce.

 

Omega projekt

 

Kto, jacy ludzie stoją za Omega Group

 

Prezesem i założycielem Omega jest Bartosz Nawalski, Polak, biznesmen z dużym doświadczeniem. Już jako student założył dom maklerski, było odpowiedzialny za zarządzanie rozwojem znanych polskich marek jak: Dr. Witt, Fortuna, Garden, Kotlin, Łowicz, czy Tarczyn.

Był odpowiedzialny m.in. za budowanie procesu dystrybucji soków marki Frugo w takich krajach jak Polska, Bułgaria, Rumunia, czy USA. Wdrażał i opracowywał strategie Marketingowe dla takich firma jak Foodcare, MC Cafee, czy Maspex.

Podczas pracy dla Pepsi Coli był odpowiedzialny za wprowadzenie napoju Bull na rynek Europy Środkowej.  Jak widać z powyższego opisu jest to człowiek z bardzo duży, już kilkudziesięcioletnim doświadczaniem w biznesie. W szczególności w wdrażaniu nowych produktów i wprowadzaniu ich na nowe rynki. 

Dyrektorem Finansowym tego przedsięwzięcia jest Łukasz Bożek, Trader FC z doświadczeniem zdobytym w Santander Bank, specjalista od zarządzania ryzykiem finansowym.

 

Czym jest Omega

 

Omega to projekt stworzony przez ludzi, którzy: „wierzą, że decentralizacja, kryptowaluty i technologia blokchain są przyszłością.”  Ich misją jest: „dostarczenie tych wartości do jak największego grona ludzi, poprawiając jakość ich życia.”

Oznacza to, że Omega chce dostarczyć możliwość inwestowania w kryptowaulty w możliwie najprostszy i przejrzysty sposób osobom, które nie mają czasu na bezpośrednie, bieżące inwestowanie, ale chciałyby być częścią zmieniającego się świata finansów. 

W celu zachowania spójności z regulacjami prawnymi został stworzony Bitbond, wewnętrzna waluta, która umożliwia zakup produktów Omegi, przy czym należy pamiętać, że sam BitBond nie jest kryptowalutą, a służy tylko do wewnętrznych rozliczeń.  

 

Omega Portal

 

Portal informacyjny z wiadomości ze świata finansów, gospodarki ściśle powiązanymi z rynkiem kryptowalut. Można na nim znaleźć ciekawe newsy, relacje z ważnych wydarzeń ekonomicznych, zmiany w prawie, czyli wszystko to co jest istotne dla osób, które chcą zarabiać.

 

Omega Platforma

 

To platforma, która służy do zarządzania produktami opartymi na kryptowalutach. 

 

Omega Cards

 

Przedpłacone karty płatnicze obsługiwane przez Mastercard.

 

Omega Mining

 

Omega posiada własne sprzętowe kopalnie kryptowalut, są one umieszczone w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Kopalnie pracuje 24h i na bieżąco wydobywają najbardziej opłacalne obecnie kryptowaluty.

 

Active Box

 

To wyjątkowe i innowacyjne połączenie usług reklamowych, wydobycia kryptowalut oraz udziału w badaniach reklamowych. Celem Active Boxów jest zapewnienie stabilnych, długoterminowych i bezpiecznych zysków. W tym celu produkt ten korzysta z czterech źródeł przychodów, generujących zysk. 

 

omega projekt

 

Na chwilę obecną Active Boxy sprzedawane są w dwóch pakietach:

 

  1. 6 miesięcznym, który może przynieść zysk do 30%,
  2. 12 miesięcznym, który może przynieść zysk do 70%.

 

Zysk z pakietu zależy od długości inwestycji oraz aktywnego uczestnictwa w społeczności Omega. Jeżeli chcemy osiągnąć maksymalny pułap zysków musimy realizować zadania udostępniane w ramach platformy Omega. Zadania dodatkowe polegają na oglądaniu reklam, testowanie aplikacji, wypełnianiu ankiet i dawaniu polubieni na portalach społecznościowych.

 

Zadania:

Oglądanie reklam partnerów biznesowych Omegi to:

-Active Box 6 MSC – 5% dodatkowego zysku

-Active Box 12 MSC – 12% dodatkowego zysku

 

Wypełnianie ankiet, badanie rynku

Active Box 6 MSC – 3% dodatkowego zysku

Active Box 12 MSC – 7% dodatkowego zysku

 

Wykonywanie zadań:

Active Box 6 MSC – 7% dodatkowego zysku

Active Box 12 MSC – 16% dodatkowego zysku

 

Co ważne i warte odnotowania odsetki naliczane są każdego dnia. 

 

Oprócz tego oferowany jest także program afilacyjny oparty o tzw. plan binarny. Oznacza to, że mamy dostęp do pełnej oferty zarówno dla osób zainteresowanych pasywnym jak i aktywnym pomnażaniem funduszy.

 

Projekty Omegi

 

Oprócz wspomnianych już projektów dodatkowym źródłem przychodów będą:

 

Traderzy

omega trading

 

Na chwilę obecną zatrudniona czterech doświadczonych traderów, którzy będą operować na rynkach:

FOREX,

Towarów,

Kryptowalut.

 

Wyniki traderskie będą otwarte, transparentne i udostępniane na Platformie OMEGA.

 

Karty Omegi

 

Karty płatnicze, które są dostępne także w Polsce.  

-Obsługa dodatkowych kryptowalut

 

W najbliższych planach jest wprowadzenie obsługi: Bitcoin, Litecoin, Ethereum i Ethereum Classic.

 

Aplikacja mobilna

 

Aplikacja mobilna dla systemów Android i iOS do obsługi platformy. 

 

Biuro w Azji

 

Otworzenie biura w Azji i rozszerzenie profilu działalności o obiecujące, rozwijające się rynki azjatyckie. Pozwoli to na szybki, stabilny rozwój oparty o nieporównywalnie większy zasób ludzki. 

 

Czat Omega

 

To rozwiązanie pozwalające na komunikację z wszystkim członkami naszego zespołu.

 

Współpraca z REUTERS 

 

Współpraca z jedną z największych organizacji zajmujących się dostarczaniem informacji. Pozwoli to na rzetelny rozwój części informacyjnej projektu.  

 

Strategia na najbliższe pięć lat (2019-2024)

 

Utworzenie licencjonowanej instytucji płatniczej

Licencjonowane instytucja płatnicza oferująca:

-dedykowane karty płatnicze,

-możliwość płatności dla Klientów Omegi

-możliwość płatności przy pomocy telefonów komórkowych Bitbondami na platformie Omega

 

Licencjonowany fundusz inwestycyjny

Rozwiązanie, które zapewni potencjalnie mniejsze zyski w porównaniu do ActiveBoxów w zamian za większą stabilność i mniejsze ryzyko. 

 

Największa firma badań rynku na świecie

W oparciu o ankiety i szeroki dostęp do ciągle napływających nowych Użytkowników planowane jest stworzenie największej firmy odpowiedzialnej za szeroko pojęte badania rynku z szczególnym uwzględnieniem rynków finansowych. 

 

Budowanie portalu informacyjnego

W planach jest uczynienie z portalu Omega największego portalu informacyjnego na świecie i osiągnięcie poziomu kilkuset tysięcy unikalnych czytelników dziennie.

 

Wsparcie i inwestowanie Start Up’ów

W ścisłej współpracy z MadeWaves VC planowane jest wspacie nowych działalności poprzez wsparcie marketingowe, procesu ICO, optymalizacje kosztowo-podatkowe (cash-flow) i kapitałowe. W ramach tej części jest przewidziana możliwość wczesnego inwestowania w wybrane projekty przez członków społeczności Omega.

 

Podsumowanie

Mam szczerą nadzieje, że powyższym wpisem zainteresowałem i zaciekawiłem Czytelniczki/Czytelników tym stosunkowo nowym na rynku projektem. Jest to ciekawy sposób na poszerzenie swojego portfolio instrumentów finansowych. Próg wejścia w inwestycję jest stosunkowo niski, termin inwestycji (6 miesięcy) krótki, a oczekiwany zysk wysoki.

W związku z powyższym uważam, że jest to produkt warty rozważanie, nawet wypróbowania. Niskim kosztem możemy w prosty sposób sprawdzić i po 6 miesiąc zdecydować ile środków będziemy chcieli zainwestować w to rozwiązanie.