Dascoin

Rewolucja na giełdzie kryptowalut – pojawienie się nowej kryptowaluty, czyli o możliwościach DasCoin-a.

 

Giełda kryptowalut to dość nowe zjawisko w dziedzinie szeroko rozumianej finansowości.

Przypomnijmy, że o kryptowalutach jako pełnoprawnym środku płatniczym
i inwestycyjnym możemy mówić od 2009 roku. Wtedy pojawia się Bitcoin, czyli pierwsza na świecie zaszyfrowana globalna waluta cyfrowa, której nie kontroluje żaden rząd, ani żaden system bankowy. „Wykopanie” BitCoin-a uważane jest za pierwszą falę kryptowalut.

5 lat później dochodzi do kolejnych ulepszeń związanych z rozwojem giełdy kryptowalut. W 2014 roku dochodzi mianowicie do stworzenia nowej zdecentralizowanej  platformy „kryptowaluta 2.0.” Ethereum, specjalizującej się w zawieraniu inteligentnych umów (aplikacja, która pozwala dokonywać, bez żadnych strat dla jej posiadacza, określonych transakcji – bez możliwości manipulacji, oszustwa, cenzury i ujawnienia danych osobom niepowołanym do ich posiadania). 

Informację na temat historii kryptowaluty można znaleźć pod adresem https://netleaders.com/ref/grafik

– jest to strona, z której  korzystamy, by podać Państwu jak najbardziej rzetelną wiedzę na temat nowinek na giełdzie kryptowalut.

Mając na myśli nowinki związane z kryptowalutami, zwracamy nasze oczy na Belgrad, gdzie w listopadzie 2016 roku rozpoczęto prace nad nową kryptowalutą – DasCoin. 

Już od 18.11. dany system ma zgromadzone konkretne środki finansowe, które można zarobić i zainwestować. Zaletą systemu jest to, że posiada on także podgląd na nieaktywne konta. 

Jeśli ktoś nosi się z zamiarem zainwestowania w nową, ale jakże dobrze zapowiadającą się kryptowalutę, która może zneutralizować dotychczasowego lidera na rynku kryptowalutowym.

Co może dać przewagę DasCoin-owi nad obecnie najpopularniejszym BitCoin-em? 

Dla posiadaczy DasCoin-a możliwe będzie dokonywanie płatności za pomocą telefonu dzięki opcji DasPay – aplikacja będzie dostępna w systemach Android i IOS,
co umożliwi dokonywanie opłat w ok. 10 mln punktach sprzedażowych. Czas potrzebny na realizację danych opłat ma wynosić kilka minisekund – tak więc będzie to jedna
z najszybszych z możliwych i dostępnych aplikacji. Przewiduje się, że czas potrzebny na wykonanie transakcji ma nie przekraczać sześciu sekund. Planowane jest również podłączenie DasCoin-a do płatności mobilnej we wszystkich punktach, w których obecnie  są akceptowane karty Visa i MasterCard. Zostanie taże wprowadzony program  lojalnościowy dla stałych posiadaczy danej kryptowaluty. Do programu zostaną  wprowadzone rabaty i promocje. Specjaliści w zakresie giełdy kryptowalutowej są przekonani, że dane działania spowodują wzrost zainteresowania DasCoin-em, co wpłynie na wzrost wartości tej kryptowaluty.

Jak donosi coinleaders.com https://netleaders.com/ref/grafik

DasCoin łączy w sobie najlepsze cechy zdecentralizowanych kryptowalut z najlepszymi aspektami scentralizowanych walut, a jednocześnie eliminuje ich słabości!

Siła DasCoin-a ujawnia się także w miażdżącej przepaści w czasie realizacji
transakcji. Przypomnijmy, że zgodnie z założeniem czas na dokonanie transakcji przy pomocy DasCoin to jedynie sześć sekund, a czas potrzebny na wykonanie transakcji przy pomocy obecnie najpopularniejszej kryptowaluty, czyli BitCoin-a, wynosi co najmniej 30 minut, a nawet i dłużej.

Przewiduje się, że DasCoin będzie ok 100 razy szybszy niż BitCoin!

Twórcy DasCoin-a przewidują produkcję własnych fizycznych banknotów, przy czym od razu podkreślają, że DasCoin nie będzie przewalutowany w dolary.

Podkreśla się także, że za weryfikację kont i portfeli posiadaczy DasCoin-ów będzie odpowiedzialna firma Price House Water Coopers, która uznawana jest za jedną
z najlepszych firm księgowych na świecie. 

Jakie korzyści czekają na posiadaczy DasCoin-a?

W licencji na oprogramowanie Netleaders jego użytkownikom dano możliwość otrzymywania hybrydowej kryptowaluty DasCoin. Została ona zaprojektowana z myślą o użytkowniku i jego potrzebach wynikających z poruszania się na kryptowalutowej giełdzie.

DasCoin jest otrzymywany bezpośrednio ze źródła. Oznacza to nie mniej nie więcej, że nie ma potrzeby, by użytkownik kupował monety na giełdzie walutowej lub brał udział w „wykopywaniu” kryptowaluty – jak to się dzieje w przypadku Bitcoin-a.

Oprogramowanie Netleader pozwala na zbudowanie rozproszonej sieci, co jest jednoznaczne z otrzymaniem monet DasCoin-a. Posiadanie wyżej wymienionej licencji uprawnia także do dysponowania środkami w sieci, które zostają wykorzystane do produkcji DasCoin-a.

Przytoczone korzyści to jedynie początek możliwości DasCoin-a. Producenci zapowiadają dalszy rozwój tego nowego gracza na rynku kryptowalut. Zdaniem ekspertów DasCoin może spowodować daleko idące zmiany na giełdzie kryptowalut i zepchnąć z liderującej pozycji dotychczas bezprzecznie najpopularniejszą kryptowalutę, czyli 

BitCoin-a.

Więcej na temat DasCoin-a, sposobu jego otrzymywania i zdobycia licencji na oprogramowanie służące do produkcji DasCoina, znajdą Państwo pod niniejszym adresem:

https://netleaders.com/ref/grafik

Zapraszamy do zapoznania się z artkułem, który pozwoli Państwu otrzymać wiedzę niezbędną do rozpoczęcia przygody z DasCoin-em.